Hakkımızda


Merhaba! Ben İrem Can. 2017 yılından beri yazılarımı sizlerle paylaşıyorum. Kitap okumayı ve okuduklarımı paylaşmayı sevdiğimden dolayı neden bunu daha çok yaymıyorum diye düşündükten sonra kararı aldığım bu sayfayı sizlerle birlikte büyütmeye devam ediyoruz. Kitap önerilerime, çok satılanlara ve yeni çıkan kitaplara kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blogger Gazetesi, Farkındalık Kuşağı, Ağaç Ev Sohbetleri gibi birçok farklı içerikle sizlerleyim. İlk günden bugüne kadar zevkle yazılarımı sizlerle paylaşıyorum. Kah gülüyoruz kah ağlıyoruz. Sizlerle birlikte var oluyoruz. Destekleriniz için her zaman sizlere minnettarım...

Konumuz Kitap; farkındalık kuşağı, kitap önerileri, mimler, blogger gazetesi, araştırma, ağaç ev sohbetleri gibi birçok kategorilerinde içerik barından, 2017 yılında açılmış bir kişisel blog sayfasıdır. Bunun dışında okuyucularına bağlı ve kitap okuma kültürünü elinden geldiğince aşılayan nadir bloglardan biridir. Eğer siz de sayfamıza reklam vermek ya da sponsor olmak istiyorsanız hem iletişim bölümünden hem de sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dediğim gibi okumayı seven bir gencim. Bu yolda da bana eşlik eden ilk kitabım olan 8 Dakika'yı da okumayı unutmayın. Bilim kurgu, aksiyon türündeki ilk kitabım 8 Dakika raflardaki yerini aldı ve tüm seçkin mağazalarda satışa sunuldu. Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım. Görüşürüz!!!

Tüm telif hakları Konumuz Kitap web sayfasına aittir. İzinsiz hiçbir şey kopyalanamaz, yayınlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.