3 Şubat 2019 Pazar

Benim Çılgın Ailem | Elizabeth Kelly

Hayat bazen asansörün kat numaraları kadar düzenli olmayabilir... 

Elizabeth Kelly'nin insanı kahkahaya boğacak kadar esprili ve akılcı bir dille kaleme aldığı, dram ve komedinin bir arada sunulduğu Benim Çılgın Ailem; aile bağlarını iyileştirmeye ve güçlendirmeye yönelik, affetmeyi ve affedilmeyi öğreten büyüleyici bir roman. Elizabeth Kelly'nin ilk romanı olmasına rağmen çok başarılı bir yazar.

Güçlü bir mizah anlayışına sahip bu roman, birlikte yaşamayı hayal bile edemeyeceğiniz ama bir o kadar da hikayelerini merak edeceğiniz insanlarla dolu. (The Washington Post)

8 yorum:

 1. İrem akıcı dilli kitapları seviyorum okuması keyifli oluyor.Trende metroda rahat okurum..Not aldım..Teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 2. Blogunuzu takibe aldım ve blog temasını da gayet beğendim. Lakin, söyleyeceklerimi dikkate alırsanız, sizin faydanıza olacaktır. Öncelikle bu yazınızdan yola çıkarak şunu belirtmeliyim ki içerik metni çok kısa ve bu kısalığı sebebiyle Google aramalarında yükselmeniz zor olacaktır. Yazılarınız 300 kelimeden az yazmamaya, yazı başlığınızın da 60 karakterden fazla olmamasına çaba sarf etmenizi tavsiye eder, başarılarınızın devamını dilerim. Bunlar da benim sitelerim

  https://www.sadecegercek.net

  https://arifyagyudan.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz ve öneriniz için çok teşekkür ederim... Kesinlikle dikkate alacağım!👍

   Sil
 3. Daha önce görmemiştim. Komedi tarafı varsa o da ayrı bir güzel olur :) duyguyu her kitap okuyucuya geçiremiyor...

  YanıtlaSil
 4. oleey sempatik geldi bana bu kitap saool :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumun için çok teşekkür ederim Deeptone... 😂

   Sil

Tüm telif hakları Konumuz Kitap web sayfasına aittir. İzinsiz hiçbir şey kopyalanamaz, yayınlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.