Ekibimiz

Konumuz Kitap; farkındalık kuşağı, kitap önerileri, mimler, blogger gazetesi, araştırma, ağaç ev sohbetleri gibi birçok kategorilerinde içerik barından, 2017 yılında açılmış bir blog sayfasıdır. Bunun dışında okuyucularına bağlı ve kitap okuma kültürünü elinden geldiğince aşılayan nadir bloglardan biridir. Sen de Konumuz Kitap ekibine katılmak istiyorsan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsin. 

Irem Can

Kendi blog sayfam dahil olmak üzere birçok sosyal medya platformlarında kitap yorumlarımı siz okurseverlerle paylaşıyorum. 2020 yılında çıkardığım 8 Dakika adlı bilim kurgu kitabımla da bu serüvene hız kesmeden devam ediyorum. 2017 yılından beri yöneticisi olduğum Konumuz Kitap adlı web sayfamı siz okurseverlere sunmaktan gurur duyuyorum.

Ilayda Can

Merhaba ben İlayda! Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisiyim. Elimden geldiğince beğendiğim ya da bunu herkes okumalı dediğim kitapların yorumlarını ''Panda Sohbetleri'' adı altında sizlerle paylaşıyor olacağım. Her türden kitabı bulabileceğiniz Konumuz Kitap'ı takip etmeyi unutmayın.😊

Aleyna Can

Merhaba ben Aleyna! Derdimiz Hayat ve Bir Garip Kore Fan blog sayfalarının yöneticisiyim. Konumuz Kitap'ta daha çok Uzak Doğu Edebiyatı ile ilgili yayınlar paylaşıyor olacağım. Takipte kalırsanız çok sevinirim. Şimdiden keyifli okumalar dilerim.

Tüm telif hakları Konumuz Kitap web sayfasına aittir. İzinsiz hiçbir şey kopyalanamaz, yayınlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.