Hakkımızda


Konumuz Kitap; farkındalık kuşağı, zinciri kırma etkinlikleri, kitap önerileri ve incelemeleri, edebiyat haberleri, ağaç ev sohbetleri ve her hafta pazar günü yayınlanan blogger gazetesi gibi birçok kategoride içerik barından, 2017 yılından beri okuyucularıyla buluşan bir edebiyat platformudur.

Konumuz Kitap ekibi olarak temel amacımız okuyucularımızla güçlü bağlar kurmak ve kitap okuma kültürünü her kesime ulaştırabilmek. Bu hedefle beraber her geçen gün büyümeye devam eden Konumuz Kitap ekibi güçlü haber kadrosu ve alanında deneyimli yazarlarla birlikte yayın hayatımızı siz okuyucularımıza sunuyoruz.

Konumuz Kitap olarak sadece bir platformda değil, daha birçok farklı platformlarda içerik üretmeye ve bu içerikleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Uzun lafın kısası siz değerli okuyucularımız var oldukça biz yazmaya, çizmeye, duyurmaya her zaman devam edeceğiz. Bizi ilgiyle takip ettiğiniz için teşekkür eder, iyi okumalar dileriz.

Konumuz Kitap Ekibi

Copyright © 2017-2024. Tüm hakları saklıdır.
Tüm telif hakları Konumuz Kitap web sayfasına aittir. İzinsiz hiçbir şey kopyalanamaz, yayınlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.