Bize Katıl!


2017 yılından beri okurlarına her zaman hizmet veren, her geçen gün artan yazar kadrosuyla sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Sen de Konumuz Kitap'ta yer almak istiyorsan yazını bizimle paylaş! Kitap önerileri, inceleme, farkındalık kuşağı, keşif, röportaj, haber gibi birçok kategorilerden dilediğini seçebilir ve dilediğin yazını bize iletebilirsin. Peki sen Konumuz Kitap'ta yazar olarak yer almak ister misin? Eğer cevabın "Evet!" ise yapacakların çok basit!

Konumuz Kitap'ta Yazar Olmak İçin

  • Konumuz Kitap'ı takip etmek.
  • Göndereceğiniz yazının imla kurallarına ve noktalama işaretlerine tarafımıza ulaştırmadan önce kontrol etmeniz.
  • Yazının başka bir platform üzerinde yayımlanmamış olması gereklidir. İçeriğinizin orijinal olmasına özen göstermelisiniz.
  • Karakter alt sınırı altı yüz ile yedi yüz arasında olup görseller bize aittir. Özel istekler için yazınızda belirtmeniz yeterlidir.
  • Örnek bir yazınızı (özgün) bize iletişim formundan ''Yazar Olmak'' başlığını belirterek bize göndermeniz.

İşte bu kadar basit! Daha detaylı bilgi için hem sosyal medya hesaplarımızdan hem de iletişim formundan soru ve görüşlerinizi bize gönderebilirsiniz.

Tüm telif hakları Konumuz Kitap web sayfasına aittir. İzinsiz hiçbir şey kopyalanamaz, yayınlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.