20 Haziran 2024 Perşembe

Sena Nur Işık'ın Yeni Romanı: Buz Krallığı


Sena Nur Işık'ın yeni romanı Buz Krallığı okuyucularla buluştu! Buz Krallığı, okuyucularını soğuk ve büyülü bir dünyanın derinliklerine sürükleyen etkileyici bir roman. Sena Nur Işık'ın yeni romanı Buz Krallığı, yalnızca bir macera hikayesi değil aynı zamanda toplumun baskılarına ve zorluklarına karşı direnen güçlü bir kadının destanı.

Buz Krallığı Romanının Konusu

Buz Krallığı'nın arka kapak bilgisi şu şekilde:

Bir kadının çığlığı yeterli değilken, bir erkeğin fısıltısı tüm kapıları açtırabiliyordu.

Megan Maureen Sheran, kadınların erkeklerin gözlerine bakmalarının bile yasak olduğu Buz Krallığı’nda yaşamaktadır. Ülkesindeki kadınlara daha özgür bir hayat sunabilmek için mücadele eden Kitap Kulübü adında bir örgüte üyedir. Kız kardeşinin veliaht prensle nişanı bozulduğunda istemediği bir evliliğin içine sürüklenir. 

Hayatı boyunca her şeye kolayca sahip olan Leonard Ares Henderson, onunla evlenmeyi reddeden bir kadınla karşılaştığında dengesi bozulur. Ülkenin dört bir yanından yükselen örgüt sesleri krallığını iç savaşa sürüklerken, müstakbel eşinin de bir örgüte üye olduğundan habersizdir. 

Ülkesine karşı sorumluluklarını yerine getirmeye çalışan bir veliaht prensle kadınları korumak için korkusuzca savaşan bir leydinin birbirine meydan okuduğu bu krallıkta ikisini de hazırlıksız yakalayan aşk, tüm planları altüst eder. 

Eğer bir gün gökyüzüne bakma cesareti gösterirsen, özgür olduklarında yıldızların ne kadar çok parladığını görürsün. Sen de bir yıldızsın ama parlamaman için özgürlüğünü elinden aldılar.


423 sayfalık etkileyici bir hikayeye hazır mısınız? Yetişkin romantik türünden kitaplar okumayı seviyorsanız Sena Nur Işık'ın yeni romanı Buz Krallığı'nı kaçırmamanızı öneririz.

"Burası Bizim Krallığımız!"

Bu roman, sadece fantastik edebiyat tutkunları için değil aynı zamanda duygusal derinlik arayan ve güçlü kadın karakterlerin hikayelerine ilgi duyan herkes için ideal bir okuma deneyimi sunuyor.

Biz Konumuz Kitap ekibi olarak öncelikle yazar Sena Nur Işık'ı yeni romanı Buz Krallığı için tebrik ediyoruz. Bu güzel romanın da diğer romanlar gibi başarılı olacağı su götürmez bir gerçek. Bol okurlar diliyoruz ve bu macerayı okumak için sabırsızlanıyoruz!

İşin sosyal medya kısmını inceleyecek olursak, Yazar Sena Nur Işık da sosyal medya üzerinden yeni romanı Buz Krallığı için şu sözleri yazdı:

Kadınların toplum içerisinde yaşadığı zorlukları anlatan ve onların hislerine ışık tutan bir kitap yazmayı hayal ettiğimde aklıma buzdan bir dünya düştü. Soğuk bir ülkede, acımasız bir toplumda, buz gibi bir adamın yanında eşit ve adil şartlarda yaşamayı arzulayan bir kadının hikâyesini yazarken sıkça Megan’la aynı hisleri paylaşan kadınları düşündüm.

Ve şimdi kadınlar hakkında yazdığım bu roman elinize ulaştığı için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bana ilham veren tüm kadınlara, özellikle anneme çok teşekkür ederim. Hepiniz iyi ki varsınız!

İlk kitabım yayımlandığı andan itibaren bana şans veren ve bu yolu benimle beraber yürüyen okurlarım, iyi ki varsınız! İlginiz, yorumlarınız, paylaşımlarınız ve desteğiniz paha biçilemez! Sizleri çok seviyorum! Hepiniz Buz Krallığı dünyasına hoş geldiniz! Burası bizim krallığımız!


Sena Nur Işık, güçlü anlatımı ve derin karakter tasvirleriyle okuyuculara unutulmaz bir deneyim sunuyor, bu çok belli. Megan Maureen Sheran’nın hikayesi, her kadının içinde saklı olan gücü ve dayanıklılığı hatırlatıyor. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Peki Sena Nur Işık'ın yeni romanı hakkında neler düşünüyorsunuz? Buz Krallığı'nın konusunu nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım!

3 yorum:

 1. Okumak istediğim ama yaşadığım bölgede kitaplarını bulamadığım yazar.

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar.
  Kitap tanıtımınız için çok teşekkür ederim. Zaman ve imkan olursa, söz konusu kitabı yakından tanımak istiyorum.
  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlaSil
 3. ismi de konusu da hoşmuş :)

  YanıtlaSil

Tüm telif hakları Konumuz Kitap web sayfasına aittir. İzinsiz hiçbir şey kopyalanamaz, yayınlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.