28 Haziran 2018 Perşembe

Türk Telekom Bayileri Çalışma Saatleri

Dünyada ilk telefon görüşmesi 10 Mart 1876' da, ilk cep telefonu görüşmesi 1 Temmuz 1991'da Finlandiya' da, Türkiye' de ise ilk cep telefonu görüşmesi 23 Şubat 1994 tarihinde 9' uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile dönemin Başbakanı Tansu Çiller arasında gerçekleşti. O yıllarda telefon görüşmesi yapmak dışında bir servis sunamayan ve sadece büyük şehir merkezlerini kapsama alanına alan GSM operatörleri üzerinden telefon görüşmesi yapabilmek için fiyatları 1000-2000 dolar aralığında olan cep telefonlarından almak gerekiyordu. Gelişen teknolojiyle cep telefonları ‘’Alo’’ demekten çok fazlasını yapmakta ve hayatımızın en vazgeçilmez parçası olmuştur. www.calisma-saati.com ekibi olarak bütün GSM operatörlerinin mağaza ve bayilerinin adres ve iletişim bilgilerini, açılış ve kapanış saatlerini www.calisma-saati.com sayfamızda ve Google Play Store uygulamamıza sizlerin her bilgiye kolayca ulaşabilmeniz için kaydettik ve sürekli güncelliyoruz. Zamandan tasarrufunuz en büyük amacımız...
 Bu yazımızda sizlere ülkemizin önde gelen iletişim şirketlerinden Türk Telekom' u tanıtacağız: 175 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’ nin en büyük entegre telekomünikasyon şirketidir. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güclü ve en doğru şekilde çalışma saatleri içerisinde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçerek; Türk Telekom, Avea ve TTNET kapsamındaki ürün ve hizmetleri tek çatı altında toplamıştır. Ocak 2016 itibariyle ise Türk Telekom markasıyla yoluna devam etmektedir. Türk Telekom, “Türkiye’ nin Dörtlü Oyuncusu” olarak mobil, sabit ses ve geniş bant ile TV hizmetlerini tek noktadan sunmaktadır. Ürün ve hizmetlerini, “Bireysel” ve “Kurumsal” iş birimleri altında müşteri odaklı bir yaklaşımla yeniden yapılandırmıştır. Türkiye’ nin en ücra köşelerine kadar uzanan geniş hizmet ağının yan ısıra mobil, sabit ses, geniş bant ve TV hizmetleri kapsamında zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca grup şirketleri Innova ile IT Danışmanlığı, Argela ile IT ürün ve yazılım hizmetleri, AssisTT ile Çağrı Merkezi hizmeti, Sebit ile eğitim içerikleri, TT International ile toptan veri ve kapasite hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’ yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 34 bine yakın çalışanıyla çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir. 
 www.calisma-saati.com sayfamızı ve Google Play Store uygulamamızı ziyaret ederek size en yakın bayiyi bulabilir, adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilir ve açılış saatleri, kapanış saatleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Tüm telif hakları Konumuz Kitap web sayfasına aittir. İzinsiz hiçbir şey kopyalanamaz, yayınlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.